KATALOG
Kód výrobku:
Z06
Doplněk stravy pro podporu imunity vhodný v obdobích s vysokou nemocností (zejména infekcí horních cest dýchacích), obsahuje unikátní kombinaci vybraných látek se synergickým účinkem – beta glucan extrahovaný z čerstvé hlívy ústřičné, vitamin C, selen, zinek a resveratrol (polyfenoly z červených hroznů). Účinné složky doplňku stravy Baciltrafil přispívají nejen ke správnému fungování imunitního systému, ale také k ochraně buněk před oxidačním stresem a celkovým přetížením. Beta glucan v kapslích je zpracován patentovaným procesem extrakce a purifikace (čištění). Navíc jsou jeho částice upravované mikronizací, což zaručuje vysokou čistotu a efektivitu v každém ročním období.
Dárek: 
0

Baciltrafil

Kód výrobku: Z06
Váha balení 30 kapsůl
Cena:  295,00 Kč
V.O. Cena:  246,00 Kč
733
1
1

Doplněk stravy pro podporu imunity vhodný v obdobích s vysokou nemocností (zejména infekcí horních cest dýchacích), obsahuje unikátní kombinaci vybraných látek se synergickým účinkem – beta glucan extrahovaný z čerstvé hlívy ústřičné, vitamin C, selen, zinek a resveratrol (polyfenoly z červených hroznů).

Účinné složky doplňku stravy Baciltrafil přispívají nejen ke správnému fungování imunitního systému, ale také k ochraně buněk před oxidačním stresem a celkovým přetížením. Beta glucan v kapslích je zpracován patentovaným procesem extrakce a purifikace (čištění). Navíc jsou jeho částice upravované mikronizací, což zaručuje vysokou čistotu a efektivitu v každém ročním období.

Podobné zboží/čaje/

Novinka
Top prodej
Novinka
Top prodej
Novinka
Top prodej
Novinka
Top prodej
Nákup nad 950 kč -
doprava zdarma
Velkoobchod
Dárkové Balení
x