KATALOG
Kód výrobku:
Z12
Vaginální čípky s obsahem beta glucanu, sodné soli kyseliny hyaluronové. Čípky se používají ke zmírnění intimního diskomfortu jako je pocit suchosti, svědění a podráždění. Femiglucan pomáhá zajišťovat přirozenou vlhkost a napomáhá snižovat riziko intimních důsledků stresu, onemocnění, užívání antibiotik a jiných negativních příčin na ženské zdraví. Zvolená kombinace látek v čípcích pomáhá vytvářet a obnovovat přirozené vaginální kultury a zajišťuje hydrataci membrán vagíny. Čípky jsou vhodné pro ženy a dívky od 10 let. Užívání Femiglucanu se doporučuje po dobu trvání komplikací. Pro dlouhodobější účinek je můžete používat i po skončení příznaků.
Dárek: 
0

Femiglucan

Kód výrobku: Z12
Váha balení 10 ks
Cena:  264,00 Kč
V.O. Cena:  220,00 Kč
739
1
1

Vaginální čípky s obsahem beta glucanu, sodné soli kyseliny hyaluronové. Čípky se používají ke zmírnění intimního diskomfortu jako je pocit suchosti, svědění a podráždění.

Femiglucan pomáhá zajišťovat přirozenou vlhkost a napomáhá snižovat riziko intimních důsledků stresu, onemocnění, užívání antibiotik a jiných negativních příčin na ženské zdraví. Zvolená kombinace látek v čípcích pomáhá vytvářet a obnovovat přirozené vaginální kultury a zajišťuje hydrataci membrán vagíny.

Čípky jsou vhodné pro ženy a dívky od 10 let. Užívání Femiglucanu se doporučuje po dobu trvání komplikací. Pro dlouhodobější účinek je můžete používat i po skončení příznaků.

Podobné zboží/čaje/

Novinka
Top prodej
Novinka
Top prodej
Novinka
Top prodej
Nákup nad 950 kč -
doprava zdarma
Velkoobchod
Dárkové Balení
x