KATALOG

VELKOOBCHODNÍ PODMÍNKY

VELKOOBCHODNÍ PODMÍNKY

§ Velkoobchodní spolupráce vzniká na základě prověření a odsouhlasení zájemce o prodej produktů společnosti Liran s.r.o.

§ Tato spolupráce je určena výhradně pro obchodní společnosti pro další prodej (pouze pro kamenné prodejny, ne pro e-shopy).

§ Pro velkoobchodní spolupráci je třeba si v našem e-shopu vytvořit konto, následně zaslat svůj živnostenský list a jméno konta na adresu info@liran.cz

§ Po jeho doručení Vám bude na Vašem kontě aktivována velkoobchodní cena. Tato cena platí při nákupu v hodnotě nad 3 000 Kč bez DPH na objednávku, jinak bude účtována cena uvedená v e-shopu. Platbu je třeba uhradit předem na bankovní účet nebo zaplatit kartou, dobírkou či hotově při vyzvednutí objednávky.

§ Doprava zboží v rámci velkoobchodní spolupráce je při splnění objednávky nad 3 000 Kč bez DPH za výše uvedených podmínek bezplatná.

§ Výměna zboží v rámci velkoobchodní spolupráce není možná.

§ Velkoodběratel má nárok na další slevy a dárky. Při objednaní nad 10 000 Kč – sleva 5%, 20 000 Kč – 10%, 30 000 Kč – 12%

§ Liran s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu velkoobchodních podmínek v závislosti na interní firemní politice a politice prodeje.

§ Lze sjednat individuální podmínky.

Nákup nad 950 kč -
doprava zdarma
Velkoobchod
Dárkové Balení
x