SAVELLO, spol .s.r.o., dovozce cejlonských čajů,

začala působit na českém trhu na konci roku 2000 a od počátku své činnosti se zaměřila na dovoz a prodej cejlonských čajů, které se vyrábí a balí na ostrově Srí Lanka. Našimi dodavateli jsou významné cejlonské exportní firmy. Přestože chuť pravého cejlonského čaje a jeho pověst výjimečné kvality jsou známé zákazníkům u nás již dlouho, stalo se toto zboží v poslední době ojedinělým a takřka chybějícím artiklem na českém trhu. Naše společnost se rozhodla přinést tento tradičně proslavený druh čaje našim zákazníkům v širokém sortimentu čajových produktů v různém druhu a provedení balení. V průběhu činnosti naší firmy jsme získali pro vzájemnou spolupráci kromě menších distributorů a prodejen rovněž velké obchodní sítě.

V současné době máme výhradní zastoupení těchto značek pro ČR: IMPRA, MCCOY, REGALO, SHERE, QUALITEA, FRUIT GARDEN, SILKENTY, SUNBREW, a LIRAN. Tento kvalitní cejlonský čaj si díky ojedinělým klimatickým podmínkám své domoviny a spojením tradice a moderní technologie při zpracovávání získává a zachovává své specifické vlastnosti, typickou chuť a blahodárné účinky pro lidský organizmus. Rozmanité klimatické podmínky ostrova Srí Lanka, kombinace tropického slunce, vysokohorských strání a různého působení přímořského klimatu umožňují vypěstovat čaje s nevídanou škálou chutí, barev, vůní a síly. Naším záměrem je zprostředkovat našim zákazníkům tyto přednosti cejlonských čajů v co nejširším sortimentu výrobků, a proto stále rozšiřujeme dodavatele, které přinášíme na náš trh. Náš cíl je dodávat vysoce kvalitní čaje.

Pro milovníky kávy nabízíme: Indickou kávu značky INDIAN – 100% instantní káva, EL GUSTO, BOM DIA, LIVEE.

Gurmány zase potěší chilli omáčky značky BUGAS.

Snahou naší firmy je přinášet stále nové kvalitní produkty na náš trh.

Veškerý náš sortiment je k nahlédnutí ve skladu společnosti UVR Pražská 600, 252 10 Mníšek pod Brdy.liran-prodej-caju-cajovych-produktu-logo-1626777347.jpg